Ašie kalnos

Šis ir īpašs projekts - SAPŅU projekts! Ašie savu sapni par kalniem pavasarī  realizējuši  nu jau deviņus pavasarus pēc kārtas. Diemžēl, C-19 ēra  ienesa savas korekcijas. Tomēr 2022. gada pavasarī Ašie atkal ir gatavi doties misijā!  Pateicoties dažādiem atbalstītājiem, jaunie vieglatlēti minuši savas pēdas gan Tatros, gan Alpos! Un mēs nepārstājam sapņot! Ne mirkli!  Katrs no šiem pavasariem  Ašo dzīvēs paliks neaizmirstams! Nometne Mazajos un Augstajos Tatros, Alpu kalnos, Venēcija, Budapešta, Vīne un citas Eiropas pilsētas, citi piedzīvojumi! Neaizmirstami un uz mūžu!

Kalnu Misija X (2022) izpildīta

Ašie atgriezušies no savas desmitās kalnu misijas! Pēc divu gadu pārtraukuma atgriezāmies Tirolē, lai 10 dienas kārtīgi pamocītu kājiņas. Prieks bija satikt saimnieci, kura mūs uzņēma nu jau 3 reizi. Šoreiz visu nometni aizvadījām pašā kalnā 1865m augstumā, 1776. gadā būvētā mājā. Gana liels izaicinājums jauniešiem. Jo - jāizmanto sausā mazmājiņa, telefonus īsti uzlādēt nevarēja, jo elektrības "nepietika", pašiem jākurina, ja siltumu gribās. Neskatoties uz to, adoptācija notika ātri un veiksmīgi! Veikts gana liels treniņu darbs, nogurums nometnes izskaņā bija uzkrājies spēcīgs. Un tradicionāli nometni noslēdzām ar pašu mačiem "Noķer pirmo". Roberts Glazers noķēra visus. Ko stipram padarīsi. Lielais paldies par nometnes atbalstīšanu pienākas ilggadējai kluba atbalstītājai Agitai Bičukai!  Bet tagad laiks pārbaudīt kalnu kājiņas sacensību režīmā! Pirmā pārbaude - Rimi Rīgas maratons! Nometnes foto mirkļi - šeit!

Kāpēc ziedo?

 Ulvis Āboliņš,  St.Pēterburga 

Es ļoti labi zinu, ko nozīmē sports un labs treneris bērna, jaunieša dzīvē. Tam ir milzīga loma. Tas izveidoja stabilas pamatvērtības visai manai dzīvei. Tas iemācīja saprast un izvirzīt mērķi, koncentrēšanos uz to, neatlaidīgi strādāt, izprast kļūdas un iemācīties tās izlabot, atpazīt cilvēkus, kuriem uzticēties.Priecājos par viena vakara sešām stundām, kuras veltīju iepazīstoties ar Jūsu mājas lapu. Tajā ir apliecinājums pamatvērtību apguvei jaunā cilvēka dzīvē ejot sporta ceļu. Super!!! Es atkal sajutu savas bērnības garšu!!! Es sajutu sava Trenera elpu un stabilo pamatu sev zem kājām!!! Tās ir vērtības, kuras jāatbalsta!

Biruta Kuplā    

Iepazīstoties ar Jūsu – Ašo, stāstu, mani uzrunāja tas, kā Jūs darbojaties, kā ejat savu ceļu – izvirziet reālu mērķi, kuru sasniedzat, tad nākošo un atkal nākošo. Ticība tam, ko dariet. Un nevar nepamanīt, ka līdzās sportam bērniem blakus soļo iespēja iepazīt dzīvi. Tas viss uzrunā un pārliecina.

Agita Bičuka

Ašajiem ir TICĪBA sev, savam mērķim un ceļam mērķa sasniegšanā. Jūs spējat NOTICĒT... UZTICĒTIES... TICĒT..., ka ir iespējams visu laiku mainīties, izaicināt, uzsākt un izdarīt, pat tad, ja sākumā tas šķiet neiespējami

Bet vēl viens mūsu projekta draugs tagad vienmēr būs ar mums kalnos! Paldies, Tev, Artūr!

Vēl par atbalstītājiem

2022. gada misiju atbalsta:

Agita Bičuka

Aigars Elsis

2018. gada misiju atbalstīja: 

Karjeras tehniku noma SIA

Lana Lindermane

Amatas novada pašvaldība

2017. gada misiju atbalstīja: Ulvis Āboliņš

2015. gada misiju atbalstīja:

SIA MARIBU

Biruta Kuplā

Artūrs Glazers

Agita Bičuka

Ulvis Āboliņš

Baiba Kurpniece (Vilčiauska)

Amatas novada dome

Līgatnes novada dome

2014. gada misiju atbalstīja:

Agita Bičuka

Nauris Bišers

Edgars Malnačs 

Jānis Kurpnieks

Kaspars Virsis

Mareks Lazdenis

Aigars Brants

Līgatnes novada dome

Amatas novada dome

2011.,2012.  un 2013. gada misijas atbalstīja VAS Latvijas Dzelzceļš!

Par realizētajām nometnēm

KO tad Ašie ir piedzīvojuši pēdējos desmit pavasaros?

2019

Aprakstot 2019. gada nometni, daudz notikumu būtu ar atzīmi "pirmo reizi". Bet, nešaubīgi, visneaizmirstamākais, ja jāsaka par kalnu nometni 2019, bija nometnes daļa augšā, kalnos, kur dienas tika vadītas 17. gadsimtā būvētās kalnu mājās ar minimālu komfortu, bet izcilu enerģētiku! Un ziema! Pirmā nometne, kur ziemas bija tik daudz! Niansēm šeit vietas nepietiek, vien varam piebilst vienu - gaidām 2020. gada pavasari!! Lasi mūsu ikdienu nometnē - šeit! Foto - šeit!

2018

Katru reizi, sākot aprakstīt nometnes apskatu, nevilšus gribas salīdzināt ar Olimpisko kustību, kur pēc katrām olimpiādes spēlēm tiek paziņots - šīs bija visu laiku labākās spēles. Tā arī pēc 2018. gada nometnes gribas teikt tieši to pašu. Atkal, šķiet, neatkārtojama, īpaša un neaizmirstama. Tā patiesi arī bija! Lasi mūsu ikdienu nometnē - šeit! Foto - šeit!

2017

2017. gada pavasaris bija ļoti īpašs......Ašie izdzīvoja kalnus, pateicoties Ulvim Āboliņam. Bet Ulvja vairs nav........viņš bija ar mums kalnos....No augšas.....Tik notikumiem bagātu nometni ir grūti atkārtot, un nevajag atkārtot! Mēs izdzīvojām katru mirkli, katru sekundi! Pasaka! Nāc un lasi mūsu ikdienas notikumus - šeit! Foto - šeit!

2016

Ašo pēdu pilni Alpi.... 2016. gada pavasara nometne, šķiet , izvērsās par piedzīvojumiem un notikumiem bagātāko, līdz šim, nometni! Pasakains skats caur mājas logu, piens no govs, kas blakus mājai dzīvojas, olas no Alpu vistām, apmaldīšanās tumsā, migla dauzīšanās ūdens parkā, Vīne, Zalcburga un vēl un vēl. Pārgājiens ar meditatīvu piesitienu. Varētu rakstīt un rakstīt, bet pats galvenais, fantastiskā komandas kopā būšanas sajūta! Laimes mirkļi Alpos! Foto - šeit! 


2015

2015. gada pavasarī sporta kluba "Ašais" jaunie vieglatlēti devās uz Itālijas Alpiem, lai 10 dienas baudītu gan kalnu varenumu, gan pilsētu elpas, gan komandas kopā būšanu. Roma, Venēcija, pica un pasta. Ieskriets no Itālijas Slovēnijā, izbaudīts karstums, nobaudīts citrons no citronkoka, iepazīta 90 gadus sena itāļu kundze. Un vēl un vēl.  Foto - šeit!


2014

2014. gads! Ašie pirmo reizi devās Alpos, lai kārtējo pavasari piedzīvotu vēl nebijušas sajūtas! Alpu skaistums, Austrijas pievilcība, Venēcija, pārgājiens pasakainā vietā ar neaprakstāmiem ūdenskritumiem un vēl un vēl. 2014. gada projekts pilnībā, par 100% bija draugu realizēts projekts! Un par to mums dubults prieks, jo zināms, cik katram tās dzīves vajadzības lielas. Un tad, ja cilvēki var padalīties idejas vārdā, tas patiesi iedvesmo! Foto - šeit!


2013

2013. gads! Šķita, ka pasaulē nav neiespējamu lietu! Jo arī 2013. gadā VAS Latvijas Dzelzceļš padalījās un "Ašie" varēja realizēt vēl vienu sapņu projektu. Tā bija nometne "Čempionu fabrika Augstajos Tatros".  Kārtējais sapņu pavasaris ar neaizmirstamiem notikumiem. Ko vien vērta bija pelde Balatona ezerā, 1. maijā!!! Foto - šeit!


2012

2012. gada pavasarī kalnu sapnis turpinājās! Tas jau likās neticami, tomēr bija skaidrs, ka brīnumi notiek - VAS Latvijas Dzelzceļš atkal finansēja "Ašo" nometni mazajos Tatros. Šoreiz nometnes nosaukums "Pieradināt Tatrus". Vēl viens neaizmirstams pavasaris, kas atstās bērnu atmiņās neaizmirstamas emocijas. Foto - šeit!

2011

2011. gada pavasarī sporta kluba "Ašais" jaunie vieglatlēti piedalījās pirmajā pavasara nometnē "Kad kalni gan sapnī gan nomodā". Tas bija arī pirmais sadarbības gads ar VAS Latvijas Dzelzceļš. Neticami piedzīvojumi un jaunas emocijas - vēl nebijis dzīves mirklis gan bērniem, gan trenerim. Foto - šeit!

Kā piedalīties - padalīties?

Mēs ceram, ka arī Tu būsi to cilvēku vidū, kas piedalīsies/ padalīsies šajā projektā.  Tava artava būs kā viena liela sastāvdaļa 10 dienu neticamajiem Ašo piedzīvojumiem Alpos!
Vienojies pats ar sevi, savu ģimeni vai darba koleģiem, cik liela tā artava būs, tad piesēdies pie internetbankas un rīkojies pēc sava prāta!

Biedrība "Sporta klubs "Ašais"" Reģ.nr. 50008134741, SWEDBANK Konts: LV51HABA0551024210299 Ar norādi: Ziedojums Ašo kalnu misijai

Un atceries, ka ziedojot Tev ir iespēja saņemt atpakaļ iedzīvotāju ienākumu nodokli j SK Ašais ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss!

Ašie kalnos 2019

Ašie kalnos 2018

Sergio Studio versija 2018

Kalnu misija VII

Ašo pēdu pilni Alpi 2016

Kalnu misija 5


Misija - Alpi'14 


Čempionu fabrika Augstajos Tatros 2013

Pieradināt Tatrus 2012


Kad kalni gan sapņos, gan nomodā 2011

Kalnu misiju foto galerijas skatāmas arī pie galerijām attiecīgā gada galerijā!