Uzmanību! Jūdzes skrējiens 23. septembrī atcelts 

Skriešanas draugi, entuziasti un citi gadalaiku līdzjutēji! Diemžēl mums ir negaidīti bēdīga ziņa - sakarā ar mums nesaprotamo Cēsu sporta dzīves organizēšanas rosolu, radusies situācija, kad mūsu jūdzes notikums pārklājies ar kādu futbola notikumu.....Neskatoties uz to, ka gadalaiku datumi ierēdņiem bija zināmi jau PIRMS GADA (!!!!), plānotāji pamanījušies visu salaist ķīselī! Mēs pēc vislabākās sirdsapziņas varam organizēt, rīkot jums skriešanas notikumus, bet mēs nevaram IEMĀCĪT IERĒDŅIEM STRĀDĀT kvalitatīvi un atbildīgi! Tādējādi, neskatoties uz mega pārpilno oktobra mēnesi, mēģināsim rast iespēju jūdzi izskrieties kādā no oktobra sestdienām! Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju! Tiekamies oktobrī!

Reģistrēšanās jūdzes skrējienam! Dalībnieku saraksts 

SACENSĪBU NOLIKUMSAizvadīts trešās sezonas pirmais - sprinta posms!

Ar vērienīgu sprinta dienu esam uzsākuši "Stadions 4 gadalaikos" trešo sezonu! 50 dalībnieki dažādās vecuma grupās pārbaudīja sevi garākajā sprinta distancē - 400m! Sasniegti gan jauni personīgie rekordi, gan jauni gadalaiku rekordi! Dienas ātrākais sprints kungiem šoreiz Mārtiņam Karlsonam (00:55.22), bet dāmām - Esterei Piksonei (1:10.13). Vēl jāatzīmē ļoti raitais solis V40 un V50 grupas kungiem. Attiecīgi Lauris Veidemanis un Aldis Zelčs uzrādīja ļoti cienījamu rezultātu, finišējot tuvu pie vienas minūtes robežas. Uzstādīti gadalaiku rekordi šādās vecuma grupās: Estere Piksone S-Jaunieši (1:10.13), Ernests Olengovičs V-Jaunieši (1:07.28), Baiba Cālīte S-40 (1:15.01), Lauris Veidemanis V-40 (1:01.22) un Aldis Zelčs V-50 (1:01.09)! Un vēl īpašais paldies Ogu saimniecība Baiciems par gardajām balvām! Atceries - nekādas poļu un citu brīnumu ogas! Tikai un vienīgi pašmāju! Tiekamies rudens posmā, kad tradicionāli aizvadīsim cīņas vienas jūdzes distancē! 

Foto - Elizabete Runce - šeit! Sacensību rezultāti: šeit!

Tuvojas gadalaiku trešā sezona!

Mums patiess prieks izziņot seriāla "Stadions 4 gadalaikos" trešo sezonu! Jau ierasti sezonu sāksim ar vieglatlētikas garākā sprinta - 400m distanci. Gaidīsim uz sezonas atklāšanu gan iepriekšējo sezonu dalībniekus, gan arī tos, kuri iepriekš vai nu nezināja par seriālu, vai vienkārši nevarēja sadūšoties! Trešās sezonas pirmais posms norisināsies Cēsu pilsētas svētku ietvaros, 2023. gada 29. jūlijā, plkst. 11:00! Reģistrācija sacensībām līdz 28. jūlija plkst. 12:00! Gatavojamies, būs karsti visās nozīmēs! SACENSĪBU NOLIKUMS 

Mazā gadalaiku avīzīte!

Mazliet atskatāmies uz sadarīto un sasniegto "Stadions 4 gadalaikos" avīzītē! Lasi - šeit!

Noslēgusies "Stadions 4 gadalaikos" seriāla otrā sezona

Seriāla "Stadions 4 gadalaikos" otrā sezona šodien veiksmīgi noslēgta ar 800m skrējieniem! Pie starta līnijas stājās jaunāki un senāki skriešanas entuziasti, lai noskaidrotu savas spējas un salīdzinātu tās ar citu skrējēju spējām. Tāpat tika noskaidroti arī seriāla otrās sezonas kopvērtējuma varoņi! Detalizēti rezultāti pieejami raksta beigās. Bet dienas ātrākos rezultātus uzrādīja Teodors Godiņš vīru konkurencē (2:11.82), savukārt dāmu konkurencē ātrākais dienas rezultāts Esterei Piksonei (2:47.79). Jau vasarā sāksim seriāla trešo sezonu! Trenējamies, gatavojamies!

Rezultāti - 800m  Rezultāti - kopvērtējums

 Reģistrācija 4 gadalaiku ceturtajam posmam - 800m skrējienam - slēgta!

Starta protokols - Šeit! Programma - Šeit!

Sacensību nolikums - šeit! Reģistrētie dalībnieki - šeit!

Seriāla "Stadions 4 gadalaikos" 2. posms - jūdzes skrējiens

 Skaisti rudenīgās noskaņās Cēsu pilsētas stadionā aizvadīts seriāla "Stadions 4 gadalaikos" otrās sezonas rudens posms - jūdzes skrējiens. Tajā pulcējās tie, kam nav bail sevi izaicināt ātrā un pietiekami garā stadiona skrējienā. Zēnu konkurencē posma uzvarētājs Deivids Balčuns, bet meitenēm arī otrajā posmā uzvarētājas lauri Esterei Piksonei! Savukārt Linda Dikante esot vienīgā grupā, godam cīnījās arī ar dāmām, kopumā izcīnot 2. vietu. Elites grupas dāmām ātrākā Santa Nikija Kuzmane, bet dāmu konkurencē ātrākā Anita Ieviņa, kura turpina gadalaiku uzvaras gājienu! Kungiem dienas ātrāko rezultātu uzrādīja Lauris Veidemanis. V40 grupās uzvarētājs Raimonds Roķis, bet V50+ otro uzvaru divos posmos sev "sagādā" Aldis Zelčs! Nākamais posms ziemā, kad kārtīgi iesilt varēs 5000m distancē! Rezultāti - šeit! Foto - šeit!

Seriāla "Stadions 4 gadalaikos" 2. sezona sākusies!

Cēsu pilsētas svētku ietvaros 16. jūlijā tika atklāta seriāla STADIONS IV GADALAIKOS 2. sezona. Tradicionāli sezonas ievadā norisinājās 400m sprints. Jau pēc 1. sezonas noslēguma tika uzlikts mērķis rīkot seriālu "nākamajā līmenī". Šoreiz sacensības norisinājās pēc klasiskajiem vieglatlētikas noteikumiem. Elektroniskā laika ņemšanas sistēma, zemais starts. Prieks, ka dalību sacensībās dažādās vecuma grupās pieteica 41 aktīva dzīvesveida piekritējs! Pirmā posma čempionu tituli: S-bērni grupā Esterei Piksonei, bet S-jaunietēm Lindai Dikantei. V-bērnu grupā čempions Henriks Jēkabsons. Savukārt dāmu elites grupā ātrākā Evija Taurene. S40 ātrākā dāma Sigita Zvaigzne, bet S50+ ātrākā Anita Ieviņa. Kungiem elites grupā ātrākais Salvis Gruševs, bet V40 vecumā Gatis Kārkliņš. Un visbeidzot vecāko kungu sprinta karalis Aldis Zelčs. Kā ziņo posma galvenā tiesnese Kristīne Vilcāne, sacensības noritējušas pēc plāna un mērķis - noskaidrot ātrākos, sasniegts! Paldies par sadarbību Cēsu pilsētai kā arī Cēsu olimpiskajam centram! Īpašais paldies ogu saimniecībai "Baiciems"! Tiekamies rudenī, kad norisināsies otrais posms!

Sacensību rezultāti - šeit! Foto - šeit!

Seriāla "Stadions IV gadalaikos" 1. sezona aizvadīta!

Ar trakoti grūto 800m distanci esam noslēguši IV gadalaiku pirmo sezonu tautas sportistiem. Skaidrs, ka izskrieties stadiona divos apļos no sirds, vajag ne tikai stipras kājas, bet raksturu pretoties "nevaru" sajūtai distances izskaņā. Lai vai kā, šodien ātrākais Andžejs Stepančuks - 2:23,83, bet dāmām tiešām teicamā Anita Ieviņa, kurai, startējot 50-60 gadus jauno grupā 2:56,93!! IV gadalaiku kopvērtējumā kungiem uzvara Uģim Treikmanim, bet dāmu konkurencē Anitai Ieviņai! Tādējādi 1. sezona noslēgusies. Bet jau jūlijā tiekamies IV gadalaiku 2. sezonā! Rezultātus ievērtēt - šeit! Foto - šeit!