Pieteikšanās forma krosam


*

*

*

*

*

*

Tiekamies SK AŠAIS krosā 2018

Pilnīgi noteikti - laiks ir neapturams! Un skaidrs, ka pēc ilgi gaidītā pavasara un saulainās vasaras sekos rudens. Bet rudens ir arī krosu laiks. Mēs mazliet transformējamies, pārtopot no Vidzemes krosa par SK AŠAIS krosu 2018! Vidzeme jau nekur nepaliek - Vidzemes skolas turpinās cīnīties arī par saviem spēļu punktiem. Bet ciemos gaidīsim krosa skrējējus no Latvijas malu malām! Mūsu ainaviskajā trasē - tas ir jāizmēģina ikvienam! Tiekamies 2018. gada 5. oktobrī! 

Sacensību nolikums - šeit!

Izskrien krosa trasi virtuāli


Noskaties 2017. gada krosa filmu!


Vidzemes reģiona rudens kross 2017

Vidzemes reģiona rudens kross 2016


AIZVADĪTS VIDZEMES REĢIONA KROSS 2017

2017. gada rudens nelutina mūs ar patīkamiem laika apstākļiem. Tomēr, neskatoties uz to, īstie sporta draugi, un konkrēti krosa skriet gribētāji, bja ieradušies Āraišu ezera pakājē, lai skaistā vietā, sarežģītā trasē cīnītos par labāko Vidzemes krosa skrējēju tituliem. Trase tiešām bija grūta, bet uzvarēt ir jāprot jebkādos apstākļos. Uzvarētāji savās vecuma grupās ir sekojoši: 9-11 gadus jaunie - Sāra Laura Ivsiņa (Rūjienas vidusskola) un Miks Zviedrāns (Cēsu pilsētas vidusskola). 12-13 gadus jaunajiem - Renāte Beļājeva (Stalbes vidusskola) un Roberts Aleksis Glazers (Cēsu Pilsētas vidusskola). 14-15 gadus jaunajiem uzvaras Annijai Sniegai (Rūjienas vidusskola) un Aleksim Buņakinam (Cēsu Pilsētas vidusskola). Savukārt vidusskolu grupā uzvaras svinēja Rihards Serģis un Valerija Mickeviča (abi Cēsu Valsts ģimnāzija). Lielais paldies Amatas novadam, T/C Alfa, G-Fitness, Zelta Zirgs un visiem tiem, kas līdzēja, lai pasākums aizritētu svētku noskaņā! Rezultāti individuālie - šeit! Komandu cīņa - šeit! Sacensību foto - šeit! Video - drīz!

Laikrakstā "Druva" par Vidzemes krosu 2017

Lasi šeit!

VIDZEMES TV SIŽETS NO VIDZEMES KROSA

Noskaties Vidzemes TV veidoto sižetu par viesošanos Vidzemes reģiona rudens krosā, 2017. gada 10. oktobrī. 

Laikrakstā "Druva" par Vidzemes reģiona rudens krosu 2016

Lasi - šeit!


Aizvadīts Vidzemes reģiona (Gauja) rudens kross 2016

Ar skrējieniem dažādās vecuma grupās, dažādās distancēs un rudeni pilnu klēpi, aizvadīts Vidzemes reģiona rudens kross. Uz krosu pulcējās Vidzemes lielākie skriešanas entuziasti, lai pilnībā izbaudītu Āraišu ezera pakalnus. Prieks, ka rudens dzestrums nenobaidīja Alūksnes un Rūjienas jaunos skrējējus, tāpat tuvākas un mazliet tālākas apkārtnes krosa skrējiena cienītājus. Tāpat paldies skolotājiem, bez kuru entuziasma šie jaunie sportisti nebūtu izskrējuši šo fantastiska reljefa trasi! Bet par balvām urrrā - GFtiness un speciāli Junonai! Jācer, ka pēc gada krosa skrējēju skaits augs vēl straujāk un konkurence būs vēl sīvāka! Gaidīsim ciemos!

Rezultāti  / Foto 

Video 2016Sporta klubs Ašais 2018
Attēlu izmantošanu - saskaņot. 
SK Ašais sportistu attēlu un video izvietošana saskaņota ar jauniešu vecākiem! 
Attēlos un video  redzamie cilvēki, kas nav mūsu kluba sportisti, tajos nokļuvuši nejauši. Attēli uzņemti tikai publiskos pasākumos.

 .