Ašie kalnos

Šis ir īpašs projekts - SAPŅU projekts! Ašie savu sapni par kalniem pavasarī  realizējuši  nu jau septiņus pavasarus pēc kārtas, kad jaunie "Ašie"  dodas kalnu misijās! Pateicoties dažādiem atbalstītājiem, jaunie vieglatlēti minuši savas pēdas gan Tatros, gan Alpos! Un mēs nepārstājam sapņot! Ne mirkli!  Katrs no šiem pavasariem  Ašo dzīvēs paliks neaizmirstams! Nometne Mazajos un Augstajos Tatros, Alpu kalnos, Venēcija, Budapešta, Vīne un citas Eiropas pilsētas, citi piedzīvojumi! Neaizmirstami un uz mūžu!


 •  
 • Ašie uzsāk pavasara kalnu nometni Alpos

  Pavasaris Ašo dzīvēs ir īpašs. Arī šogad. 28. aprīļa pusdienlaikā Ašie ieradušies Raneburgā (Tirole), lai uzsāktu savu astoto kalnu piedzīvojumu pavasarī. Pēc garā šurp ceļa pirmā diena aizvadīta, iepazīstot apkārtni, māju, kurā dzīvošana, kā arī aizvadīts pirmais treniņš. Ašie tagad kalnu ieskautā ielejā, visīstākajā Alpu Milkas mājā un gatavi kārtīgi pastrādāt un padzīvoties Alpu gaumē! Lasi mūsu ikdienu nometnē - šeit! Foto - šeit!

  Kāpēc?

   Ulvis Āboliņš,  St.Pēterburga

  Es ļoti labi zinu, ko nozīmē sports un labs treneris bērna, jaunieša dzīvē. Tam ir milzīga loma. Tas izveidoja stabilas pamatvērtības visai manai dzīvei. Tas iemācīja saprast un izvirzīt mērķi, koncentrēšanos uz to, neatlaidīgi strādāt, izprast kļūdas un iemācīties tās izlabot, atpazīt cilvēkus, kuriem uzticēties.Priecājos par viena vakara sešām stundām, kuras veltīju iepazīstoties ar Jūsu mājas lapu. Tajā ir apliecinājums pamatvērtību apguvei jaunā cilvēka dzīvē ejot sporta ceļu. Super!!! Es atkal sajutu savas bērnības garšu!!! Es sajutu sava Trenera elpu un stabilo pamatu sev zem kājām!!! Tās ir vērtības, kuras jāatbalsta!

  Biruta Kuplā    

  Iepazīstoties ar Jūsu – Ašo, stāstu, mani uzrunāja tas, kā Jūs darbojaties, kā ejat savu ceļu – izvirziet reālu mērķi, kuru sasniedzat, tad nākošo un atkal nākošo. Ticība tam, ko dariet. Un nevar nepamanīt, ka līdzās sportam bērniem blakus soļo iespēja iepazīt dzīvi. Tas viss uzrunā un pārliecina.

  Agita Bičuka

  Ašajiem ir TICĪBA sev, savam mērķim un ceļam mērķa sasniegšanā. Jūs spējat NOTICĒT... UZTICĒTIES... TICĒT..., ka ir iespējams visu laiku mainīties, izaicināt, uzsākt un izdarīt, pat tad, ja sākumā tas šķiet neiespējami

  Bet vēl viens mūsu projekta draugs tagad vienmēr būs ar mums kalnos! Paldies, Tev, Artūr!

  Vēl par atbalstītājiem

  2015. gada misiju atbalstīja:

  SIA MARIBU

  Biruta Kuplā

  Artūrs Glazers

  Agita Bičuka

  Ulvis Āboliņš

  Baiba Kurpniece (Vilčiauska)

  Amatas novada dome

  Līgatnes novada dome

  2014. gada misiju atbalstīja:

  Agita Bičuka

  Nauris Bišers

  Edgars Malnačs 

  Jānis Kurpnieks

  Kaspars Virsis

  Mareks Lazdenis

  Aigars Brants

  Līgatnes novada dome

  Amatas novada dome

  2011.,2012.  un 2013. gada misijas atbalstīja VAS Latvijas Dzelzceļš!
  Par realizētajām nometnēm

  KO tad Ašie ir piedzīvojuši pēdējos septiņos pavasaros?

  2017

  2017. gada pavasaris bija ļoti īpašs......Ašie izdzīvoja kalnus, pateicoties Ulvim Āboliņam. Bet Ulvja vairs nav........viņš bija ar mums kalnos....No augšas.....Tik notikumiem bagātu nometni ir grūti atkārtot, un nevajag atkārtot! Mēs izdzīvojām katru mirkli, katru sekundi! Pasaka! Nāc un lasi mūsu ikdienas notikumus - šeit! Foto - šeit!

  2016

  Ašo pēdu pilni Alpi.... 2016. gada pavasara nometne, šķiet , izvērsās par piedzīvojumiem un notikumiem bagātāko, līdz šim, nometni! Pasakains skats caur mājas logu, piens no govs, kas blakus mājai dzīvojas, olas no Alpu vistām, apmaldīšanās tumsā, migla dauzīšanās ūdens parkā, Vīne, Zalcburga un vēl un vēl. Pārgājiens ar meditatīvu piesitienu. Varētu rakstīt un rakstīt, bet pats galvenais, fantastiskā komandas kopā būšanas sajūta! Laimes mirkļi Alpos! Foto - šeit! 


  2015

  2015. gada pavasarī sporta kluba "Ašais" jaunie vieglatlēti devās uz Itālijas Alpiem, lai 10 dienas baudītu gan kalnu varenumu, gan pilsētu elpas, gan komandas kopā būšanu. Roma, Venēcija, pica un pasta. Ieskriets no Itālijas Slovēnijā, izbaudīts karstums, nobaudīts citrons no citronkoka, iepazīta 90 gadus sena itāļu kundze. Un vēl un vēl.  Foto - šeit!


  2014

  2014. gads! Ašie pirmo reizi devās Alpos, lai kārtējo pavasari piedzīvotu vēl nebijušas sajūtas! Alpu skaistums, Austrijas pievilcība, Venēcija, pārgājiens pasakainā vietā ar neaprakstāmiem ūdenskritumiem un vēl un vēl. 2014. gada projekts pilnībā, par 100% bija draugu realizēts projekts! Un par to mums dubults prieks, jo zināms, cik katram tās dzīves vajadzības lielas. Un tad, ja cilvēki var padalīties idejas vārdā, tas patiesi iedvesmo! Foto - šeit!


  2013

  2013. gads! Šķita, ka pasaulē nav neiespējamu lietu! Jo arī 2013. gadā VAS Latvijas Dzelzceļš padalījās un "Ašie" varēja realizēt vēl vienu sapņu projektu. Tā bija nometne "Čempionu fabrika Augstajos Tatros".  Kārtējais sapņu pavasaris ar neaizmirstamiem notikumiem. Ko vien vērta bija pelde Balatona ezerā, 1. maijā!!! Foto - šeit!


  2012

  2012. gada pavasarī kalnu sapnis turpinājās! Tas jau likās neticami, tomēr bija skaidrs, ka brīnumi notiek - VAS Latvijas Dzelzceļš atkal finansēja "Ašo" nometni mazajos Tatros. Šoreiz nometnes nosaukums "Pieradināt Tatrus". Vēl viens neaizmirstams pavasaris, kas atstās bērnu atmiņās neaizmirstamas emocijas. Foto - šeit!

  2011

  2011. gada pavasarī sporta kluba "Ašais" jaunie vieglatlēti piedalījās pirmajā pavasara nometnē "Kad kalni gan sapnī gan nomodā". Tas bija arī pirmais sadarbības gads ar VAS Latvijas Dzelzceļš. Neticami piedzīvojumi un jaunas emocijas - vēl nebijis dzīves mirklis gan bērniem, gan trenerim. Foto - šeit!

  Kā piedalīties - padalīties?

  Mēs ceram, ka arī Tu būsi to cilvēku vidū, kas piedalīsies/ padalīsies šajā projektā.  Tava artava būs kā viena liela sastāvdaļa 10 dienu neticamajiem Ašo piedzīvojumiem Alpos!
  Vienojies pats ar sevi, savu ģimeni vai darba koleģiem, cik liela tā artava būs, tad piesēdies pie internetbankas un rīkojies pēc sava prāta!

  Biedrība "Sporta klubs "Ašais"" Reģ.nr. 50008134741, SWEDBANK Konts: LV51HABA0551024210299 Ar norādi: Ziedojums Ašo kalnu misijai

  Un atceries, ka ziedojot Tev ir iespēja saņemt atpakaļ iedzīvotāju ienākumu nodokli un SK Ašais ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss!

  Kalnu misija VII

  Ašo pēdu pilni Alpi 2016


  Kalnu misija 5


  Misija - Alpi'14 


  Čempionu fabrika Augstajos Tatros 2013


  Pieradināt Tatrus 2012


  Kad kalni gan sapņos, gan nomodā 2011

  Kalnu misiju foto galerijas skatāmas arī pie galerijām attiecīgā gada galerijā!

  Sporta klubs Ašais 2018
  Attēlu izmantošanu - saskaņot. 
  SK Ašais sportistu attēlu un video izvietošana saskaņota ar jauniešu vecākiem! 
  Attēlos un video  redzamie cilvēki, kas nav mūsu kluba sportisti, tajos nokļuvuši nejauši. Attēli uzņemti tikai publiskos pasākumos.

   .